Yorumlar Keto Diet

 • Νικόλαος
  Asla düşündüm kilo 70 kg. Benim kilo hep terbiyeli 100, ve bu benim umurumda değil, henüz başlangıç yaramaz bir kalp. Geri atarak açlık ve diğer tehlikeli sağlık için diyet denedim kapsül Keto Diet ile ketogenic diyet ve kayıp. Ağırlık çıkarken sorunsuz ve açlık yoktu, karşısında, ben bile uyanıyorsun, her zamankinden daha!
  Keto Diet
 • Ιωάννα
  Zayıfladım bu kapsül 13 kg bir kaç ay. İnanıyorum sonuç iyi, başka bir şey üzerinde çalışmak, ama oldukça hızlı bir şekilde kilo vermek pek sağlıklı değil, ama burada her şey sorunsuz ve sessizce, sadece yemek ve kilo .
  Keto Diet
 • Xeyale
  En iyi çare, ben denedim, ağırlık yerleşmiş ve büyüyen değil, şimdi olsa ben de izin veriyorum kendinize bir şeker ya da çikolata. Oldu kilo vermek neredeyse iki katı, bu çok kolay, hemen hemen değişmeden sunar.
  Keto Diet
 • Δήμητρα
  Var ve kilo vermek mi yani? Çıktı, evet, bir içki kapsülleri Keto Diet. Orada değil bir satır tüm, tabii ki, sadece yağ ve protein, ama aç kendini hiç hissettirmez. İlk başta biraz garip yani yemek, alışıyorsun ama oldukça hızlı.
  Keto Diet
 • Mustafa
  Keto diyeti kendi başına harika bir şey ama bu kapsül süreci neredeyse iki kat hızlanıyor. Evet erken ne zaman sadece oturup bir diyet, hiçbir zayıflık, vücudun hemen yeniden ve yağ yanmaları başlar.
  Keto Diet
Değerlendirme Keto Diet
4.1
11