Kullanım talimatları Keto Diet

Keto Diet kullanım talimatları

kullanım talimatları Keto Diet

Nasıl kullanılır bir ilaç geçiş için, vücudun yağ alımını? Olarak alınması gereken kapsül için güvenli bir kilo kaybı ile ketozis oldu, düzgün ve etkili? Bu soruların yanıtlarını bulacaksınız talimatları izleyin. Ayrıca kağıt seçeneği talimatları bağlı kutu kapsül sipariş online Kıbrıs'ta.

Yemeklerden önce günde bir kapsül Keto Diet, sıkılmış temiz su. Alın bir ilaç günde üç kez. Ders uygulama olabilir 3 hafta ila 3 ay sonra yapılması önerilir aralığı süresi bir ay. Sorunsuz gidin normal bir beslenme, her gün azaltarak, diyet yağ miktarını. Bir aradan sonra tekrar ders.

Diyet sırasında ketogenic diyet içermelidir ürünleri içeren doymamış yağ asitleri: keten tohumu ve zeytinyağı, zeytin, yağlı, tuzlu balık, peynir, ceviz, yumurta. İzin kullanımı, protein, et ve et ürünleri. Takip edin, bol miktarda karbonhidrat, daha iyi kullanmak değil en fazla 30 gram günlük karbonhidrat, aksi takdirde başarısız olabilir metabolizmasında ve duraklama sürecinde zayıflama.

Endikasyonları:

  • Ağırlık oranını aşan büyüme %15'den fazla.
  • Karakteristik yağ birikimi kalça ve karın ağrısı, selülit.
  • Asthenic sendromu, günlük zayıflığı ve depresif ruh hali.

Kontrendikasyonları

Kapsül için tasarlanmış güvenli bir kilo kaybı girerek bir devlet için vücut ketozis ve yan etkileri var mı, aynı doğal maddeler. Ama ilaç uygulanmamalıdır devlet kadınların gebelik veya emzirme sırasında.